Vycall Garanti ve İade Şartları

Garanti Politikası

Vycall'ın tüm ürünleri, fatura tarihinden itibaren 2 yıl süreyle kapsamlı bir birebir değişim garantisi altındadır. Bu garanti, kullanıcı hatalarından kaynaklanan hasarları (ürün kırılması, sıvı teması, darbe alması ve yetkisiz kişilerce açılması gibi) içermez.

Batarya ve pil performansındaki azalmalar veya tamamen bitmeler, garanti sürecimizin dışında tutulmuştur.

Üretici hatası sonucu meydana gelen herhangi bir arıza durumunda, müşterimiz ürünlerin birebir değişimini talep edebilir; ancak, batarya ve pil gibi ayrı parçalar bu değişim garantisine dahil değildir.

Bir ürünün değişim veya inceleme talebi için müşterilerimizin Vycall Müşteri Hizmetlerini arayarak sorunlarını bildirmeleri ve ürünlerin firmamıza gönderilmesi gerekmektedir. Ürünler, Gönderici Ödemeli olarak tarafımıza ulaştırılmalıdır.

Ürününüz firmamıza ulaştıktan sonra, en geç 7 iş günü içinde değerlendirilecek ve uygun görülürse değişim sağlanacaktır. Değişim sonrası ürünler, alıcı ödemeli olarak gönderilebilir veya firmamızdan alınabilir.

Garanti kapsamı dışında kalan durumlarda, Vycall herhangi bir ücret iadesi veya indirimli değişim sunmamaktadır.

Tamir hizmeti, Vycall politikaları gereği sunulmamaktadır.

İade Politikası

Vycall ürünlerini, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadenin kabul edilebilmesi için ürünlerin ambalajlarının açılmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade sırasında kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmalıdır. Ürünlerin ilk gönderiminde oluşan kargo bedeli müşteriye ayrıca faturalandırılacaktır.

Kargo ile teslim edilen ürünlerde, ambalajda herhangi bir hasar durumunda, ürün kargoyu teslim almadan geri iade edilmeli ve durum kargo görevlisine bildirilerek tutanak düzenlenmeli ve firmamıza bilgi verilmelidir.