GARANTİ ve İADE ŞARTLARI

Garanti Kapsamı

Vycall ürünleri Türk Ticaret Kanunu’nda belirtilen tüm garanti ve iade koşullarını kabul eder.

Vycall ürünleri kullanıcı hatası dışında oluşan tüm durumlarda (kırılma, su ile temas, darbe alma, yetkisiz kişilerce ürünün açılması vb.) 2(iki) yıl boyunca değişim garantisindedir.

Vycall ürünlerinde pil ve batarya bitmesi durumları garanti kapsamında değildir.

Değişim işlemleri için ilgili ürünün tarafımıza gönderilmesi yeterlidir.7 iş günü içinde (kargo ve yol süreleri dahil değildir.) kontrolü yapılacaktır ve garanti şartlarına uyması durumunda birebir değişimi gerçekleştirilip tarafınıza geri kargolanacaktır. Ürünü tarafımıza göndermeden önce lütfen müşteri temsilciliğimizi arayarak garanti kaydı oluşturunuz.


İade Koşulları

Vycall ürünlerini teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

Vycall ürünlerini iadesinin kabul edilmesi için iade edilmek istenen ürünlerde garanti dışı bozulma, kırılma, darbe, kozmetiksel bozulma, su ile temas, etiket sökülmesi oluşmaması gerekmektedir.

Kargo ile teslimi yapılan ürünlerde kargo ambalajında herhnagi bir darbe vb. Durum varsa kargoyu teslim almadan kargo şirketine geri iade ediniz. Ürünü teslim aldığınızda üründe herhangi bir darbe vb. Sorun varsa Kargo görevlisine tutanak tutturunuz ve tarafımıza bilgi veriniz.

background

Kolay iletişim, hızlı servis için

Bize Ulaşın
Bizi Takip Edin


© 2019 VYCALL | Kablosuz Çağrı ve Bildirim Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.